كدخبر: 23950 بدون دیدگاه

افزایش ۲۰ درصدی متقاضیان ورود به دانشگاه در اردکان

تاریخ انتشار : 4 جولای 2019 در ساعت: 13:06
افزایش ۲۰ درصدی متقاضیان ورود به دانشگاه در اردکان

معاون آموزشی و پژوهشی و نماینده تام‌الاختیار دانشگاه اردکان در آزمون‌های سراسری گفت: با تمهیدات اندیشیده شده و با تلاش شبانه روزی همکاران در دانشگاه اردکان، کنکور سراسری در شهرستان اردکان در مطلوب‌ترین شرایط ممکن و با نهایت دقت و امنیت در روز های پنج شنبه و جمعه مورخ ۱۳ و ۱۴ تیرماه در دانشگاه […]


معاون آموزشی و پژوهشی و نماینده تام‌الاختیار دانشگاه اردکان در آزمون‌های سراسری گفت: با تمهیدات اندیشیده شده و با تلاش شبانه روزی همکاران در دانشگاه اردکان، کنکور سراسری در شهرستان اردکان در مطلوب‌ترین شرایط ممکن و با نهایت دقت و امنیت در روز های پنج شنبه و جمعه مورخ ۱۳ و ۱۴ تیرماه در دانشگاه اردکان برگزار خواهد شد.

دکتر علی فتح زاده با اشاره به اینکه هرساله در آستانه برگزاری بزرگترین آزمون کشور بعضا شاهد مطالب و اخبار غیر موثق در برخی از کانال ها و فضای مجازی هستیم از داوطلبان کنکور خواست: اخبار مربوط به برگزاری کنکور را از خبرگزاری های معتبر و وب سایت سازمان سنجش دنبال کنند و از توجه به مطالب کانال های غیر معتبر پرهیز نمایند.

وی افزود: داوطلبان و خانواده های عزیز اطمینان خاطر داشته باشند که به هیچ عنوان سؤالات کنکور قبل از آزمون در اختیار کانال ها و شبکه های مجازی نبوده و در دام سودجویانی که چنین ادعایی را دارند نیفتند.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه اردکان همچنین گفت: جهت رفاه حال خانواده هایی که همراه فرزندانشان در روز آزمون در دانشگاه حاضر خواهند شد، فضاهای مناسبی در دانشگاه پیش بینی شده است. دکتر فتح زاده از رشد ۲۰ درصدی متقاضیان ورود به دانشگاه ها در حوزه شهرستان اردکان نیز خبر داد و افزود: امسال دانشگاه اردکان میزبان بیش از ۱۰۰۰ داوطلب آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور می باشد.

دکتر فتح‌زاده همچنین افزود: امسال در این دانشگاه در گروه علوم ریاضی و فیزیک تعداد ۱۵۵ نفر، در گروه علوم انسانی ۲۵۶ نفر، در گروه هنر ۷۸ نفر، در گروه علوم تجربی ۴۲۳ نفر، در گروه زبان‌های خارجی ۱۱۷ نفر به رقابت خواهند پرداخت که از این تعداد در مجموع ۵۸۰ نفر زن و ۴۴۹ نفر مرد می‌باشند.

وی از داوطلبان گرامی خواست: رأس ساعت‌های اعلام شده مطابق اطلاعیه‌های سازمان سنجش کشور به محل برگزاری آزمون خود مراجعه نموده و از به همراه داشتن وسایل اضافی که ممنوعیت آنها بارها اعلام شده است (نظیر کیف، ماشین‌حساب، تلفن همراه، ساعت هوشمند و سایر تجهیزات هوشمند و الکترونیکی) جداً خودداری نمایند.

نماینده تام‌الاختیار دانشگاه اردکان در آزمون‌های سراسری در پایان، به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر عکس‌دار جهت ورود به سالن‌های اصلی امتحانات را ضروری دانست و تأکید کرد: از ورود داوطلبانی که فاقد کارت ورود به جلسه و نیز کارت شناسایی معتبر عکس‌دار می‌باشند جلوگیری به عمل خواهد آمد.


مطالب داغ روز

Sorry. No data so far.

آخرین دیدگاه‌ها