كدخبر: 23926 بدون دیدگاه

دشمنان اگر به ميز مذاکره‌ بازگردند، راه بسته نيست

تاریخ انتشار : 31 می 2019 در ساعت: 14:02
دشمنان اگر به ميز مذاکره‌ بازگردند، راه بسته نيست

رئيس‌جمهوري روز گذشته و در آستانه روز قدس در جلسه هيئت دولت با اشاره به اينکه ملت ايران در طول ۴۰ سال گذشته همواره مدافع مظلومان بوده و در برابر متجاوزان ايستادگي کرده است، گفت: فلسطين و قدس يک اسم رمز براي مقاومت همه مسلمان‌ها و اسرائيل يک اسم رمز براي متجاوزان دنياست که مي‌خواهند […]

رئيس‌جمهوري روز گذشته و در آستانه روز قدس در جلسه هيئت دولت با اشاره به اينکه ملت ايران در طول ۴۰ سال گذشته همواره مدافع مظلومان بوده و در برابر متجاوزان ايستادگي کرده است، گفت: فلسطين و قدس يک اسم رمز براي مقاومت همه مسلمان‌ها و اسرائيل يک اسم رمز براي متجاوزان دنياست که مي‌خواهند به مردم مسلمان ظلم کنند.
حسن روحاني افزود: روزگاري مردم فلسطين براي دفاع از خود تنها يک سنگ در اختيار داشتند، اما امروز با تلاش و فداکاري و صنعت داخلي خود ابزاري در اختيار دارند که به اسرائيلي‌ها پاسخ دندان‌شکن مي‌دهند و امروز ديگر موشک جواب موشک است؛ به‌طوري‌که پس از ۴۸ ساعت صهيونيست‌ها ناچار به عقب‌نشيني شده و گنبد آهنين آنها در برابر موشک‌هاي رزمندگان فلسطيني تاب نياورد. او با بيان اينکه امروز سخن از معامله قرن که واقعيت آن ورشکستگي قرن براي مطرح‌کنندگان آن است به ميان آمده، گفت: امروز توطئه تنها عليه ملت فلسطين نيست، بلکه توطئه عليه منطقه شکل مي‌گيرد. رئيس‌جمهور همچنين با اشاره به اينکه به‌خاطر جنايتي که دشمنان عليه ملت ايران روا داشته‌اند، ماه رمضان امسال براي بسياري از مردم با سختي گذشت، عنوان کرد: تأمين نيازهاي مردم با سادگي به انجام نرسيد. دشمناني که ادعا دارند، دشمن نظام هستند، درواقع جنگ را با آحاد ملت ايران شروع کرده و تحريمشان عليه زندگي روزمره مردم ايران است و در اين تحريم آنان ماهيت خود را به خوبي نشان دادند. او با بيان اينکه سخن‌هاي بسياري از سوي آنها بيان مي‌شود و فرازونشيب در سخنان آنها زياد بوده و استقامت مردم آنها را وادار کرده که گاهي سخنان متناقضي بيان کنند، گفت: معيار براي ما کلام نيست، بلکه عمل آنهاست؛ هر زمان آنها دست از ظلم نسبت به ملت ايران برداشته و تحريم‌هاي ظالمانه را کنار گذاشته و در برابر تعهدات خود پايبند بوده و به ميز مذاکره‌اي که خودشان ترک کردند و برهم زدند، بازگشتند، راه به روي آنها بسته نيست. ملت ايران، ملتي آگاه و هوشيار هستند و مبنا و ميزان آنها عمل و اقدام آنهاست.

مطالب داغ روز

Sorry. No data so far.

آخرین دیدگاه‌ها