كدخبر: 23603 بدون دیدگاه

شرکت‌کنندگان در اولین رالی خانوادگی آزادگان استان تهران به اردکان رسیدند

تاریخ انتشار : 30 مارس 2019 در ساعت: 08:27
شرکت‌کنندگان در اولین رالی خانوادگی آزادگان استان تهران به اردکان رسیدند

عصر جمعه، شرکت‌کنندگان در اولین رالی خانوادگی آزادگان سرافراز استان تهران به شهرستان اردکان وارد شدند و مورد استقبال مسئولین قرار گرفتند. دبیر جمعیت آزادگان انقلاب اسلامی در استان یزد گفت: با توجه به اینکه در آستانه سالروز قیام تاریخی مردم یزد دردهم فروردین‌ماه قرار داریم و قرار گرفتن این مناسبت در ایام تعطیلات سعی […]

عصر جمعه، شرکت‌کنندگان در اولین رالی خانوادگی آزادگان سرافراز استان تهران به شهرستان اردکان وارد شدند و مورد استقبال مسئولین قرار گرفتند.

دبیر جمعیت آزادگان انقلاب اسلامی در استان یزد گفت: با توجه به اینکه در آستانه سالروز قیام تاریخی مردم یزد دردهم فروردین‌ماه قرار داریم و قرار گرفتن این مناسبت در ایام تعطیلات سعی شده است که با حرکتی این قیام از محجوریت خارج شود.

وی افزود: در این رالی، ۴۰ نفر از آزادگان استان تهران به همراه خانواده‌های خود شرکت دارند که در مراسم بزرگداشت شهدای مردم یزد در مسجد روضه محمدیه حضور پیدا می‌کنند و سپس به زیارت تربت شهدای انقلاب در خلد برین خواهند رفت.

محمدرضا میرشمسی گفت: با توجه به اینکه شهر یزد به‌عنوان سومین شهر قیام‌کننده در دوران انقلاب بوده است امیدواریم با این حرکت سهمی در احیای این روز بزرگ داشته باشیم که از ایام‌الله است.

وی در پایان اظهار داشت: شرکت‌کنندگان در این رالی خانوادگی در روز یازدهم فروردین در همایش مشترک با آزادگان استان یزد حضور خواهند داشت و با هم‌رزمان خود تجدید خاطره خواهند کرد.

مطالب داغ روز

Sorry. No data so far.

آخرین دیدگاه‌ها