كدخبر: 23929 بدون دیدگاه

یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در جشن گلریزان میبد جمع آوری شد

تاریخ انتشار : 31 می 2019 در ساعت: 14:06
یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در جشن گلریزان میبد جمع آوری شد

– با برگزاری جشن گلریزان در پارک بهاران میبد یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از کمک های خیری برای آزادسازی ۹ زندانی جمع آوری شد. به گزارش ایرنا، شهردار میبد پنجشنبه شب با بیان سخنانی در این جشن که با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد و نیز ستاد دیه استان یزد و […]

– با برگزاری جشن گلریزان در پارک بهاران میبد یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از کمک های خیری برای آزادسازی ۹ زندانی جمع آوری شد.

به گزارش ایرنا، شهردار میبد پنجشنبه شب با بیان سخنانی در این جشن که با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد و نیز ستاد دیه استان یزد و با حضور جمع زیادی از مردم نوعدوست برگزار شد، گفت: کلمه گلریزان به فرهنگ پهلوانی و غنی ایران برمی گردد که با برگزاری سنت گلریزان در زورخانه های قدیم برای هرکس که دچار مشکل می شد کمک هایی جمع آوری می کردند و گل امید را نثار کسی می کردند که در خزان و سرمای رنج و گرفتاری دچار شده است.

علیرضا نقوی افزود: همه ما در یک کشتی نشسته ایم و نمی توانیم در مقابل مشکل دیگران که ممکن آسیب هایی پیامد آن باشد بی تفاوت باشیم و اگر جلوی آسیب ها را نگیریم روزی گریبانگیرما و بستگان ما نیز خواهد شد.

وی تصریح کرد: در جشنی که مدتی پیش برگزار شد مردم میبد برای کمک به خانواده های زندانیان حضور و مساعدت چشمگیری داشتند و ان شاءالله در این جشن نیز برای آزادسازی ۹ زندانی همت خواهند کرد تا روز عید سعید فطر ۹ زندانی غیرعمد در کنار خانواده هایشان باشند.

دادستان میبد نیز در این مراسم گفت: امسال این دومین جشن گلریزان است که در میبد برگزار می شود و همانطور که مردم میبد در حوزه صنعت فعال هستند در ارتباط با آزادسازی زندانیان غیرعمد و کمک رسانی به آنها نیز تا به حال فعالیت ها و مساعدت های مثبت و چشمگیری داشته اند.

حمیدرضا جعفری در ادامه با اشاره به اینکه در جشن گلریزان قبل که برای کمک به خانواده های زندانیان برگزار شد حدود ۱ میلیارد ریال کمک های مردمی جمع آوری شد یادآور شد: وظیفه ما مسئولین و مردم است که در آزاد سازی زندانیان برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی که ممکن گریبانگیر خانواده های آنها و به دنیال آن جامعه شود مشارکت داشته باشیم و به سلامت جامعه کمک کنیم.

روابط عمومی شهرداری میبد در تماس تلفنی با ایرنا کمک های نقدی جمع آوری شده در این جشن گلریزان برای آزادسازی ۹ زندانی را بالغ بر ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال عنوان کرد.

مطالب داغ روز

Sorry. No data so far.

آخرین دیدگاه‌ها